fbpx

Objednávka eBooku

Objednávka eBooku Dnes sebereflexe, zítra lepším jezdcem

Co koupí produktu získáte?

  • eBook o rozsahu 60 stran
    Téma eBooku: JAK NA TO, ABYCH SE V JÍZDĚ NA KONI ZLEPŠOVAL
  • Součást eBooku: doplňující praktické cvičení
    Součástí eBooku jsou popsané praktické cvičení, které si ihned po přečtení kapitoly vyzkoušíte a podstoupíte tak od začátku čtení i praktické kroky, které Vám pomohou v tréninku.
  • BONUS ZDARMA: 10 pravidel, které musíte znát, pokud si chcete splnit svůj sen
    Kromě ebooku na email obdržíte tajemství deseti pravidel, která odhalují cestu k úspěchu, a díky kterým se úspěšní jezdci stávají úspěšnými! 🙂
Tento ebook je dělený na několik částí. Mluvíme o sebereflexi, znalostech, naladění člověka, stupnici vzdělání koně. Jednoznačně nejvíce se mi líbí způsob, jakým autorka píše. Klasických knih plných návodů a teoretických postupů jak docílit jezdeckých cílů, je mnoho. Zde je však záměrem poukázat čistě na psychickou stránku člověka a na to, jak značný vliv mají myšlenky na naše jednání vůči našim čtyřnohým kamarádům. Kapitoly se mi jeví jako logicky uspořádané. Dle mého názoru jezdcům, zvláště těm začínajícím může kniha velmi pomoct a to především co se týče motivace, psychické přípravy, tvorby plánů tréninků atd. Knihu považuji za dobrou duševní přípravu k jezdecké činnosti. Po stránce obsahové nemám žádné výhrady. Text je podaný jednoduše a výstižně. Cílový záměr, jímž je přiblížení jezdectví prostřednictvím odkrývání niterní stránky člověka (sebereflexe, naladění atd.) se podle mého názoru zcela naplnil.
Helena Cinková
Jsem velmi ráda, že se našel někdo, kdo chce malinko jiným způsobem pomoci široké veřejnosti v problematice jezdectví a nejen to. Tento eBook by měl být pro čtenáře začátkem něčeho hlubšího, hlubšího poznání mezi jezdcem a koněm a následné práci těchto dvouch bytostí a to díky nahlížením na svět jinýma očima, což nám dá základ pro dobré a kvalitní jezdectví a celkový rozvoj našeho vědomí a osobnosti. Věřím, že eBook obsahující základní informace daného zaměření, není poslední vydání této autorky.
Lucie Ondráčková
Tento eBook můžu vřele doporučit a autorce moc děkuji. Jakmile začnete číst, nemůžete se odtrhnout a čtete a čtete. Jsem z něj opravdu nadšená, je super, že se někdo zabývá i vlivem člověka na koně, to jak se v něm odráží myšlenky a chování jezdce. Při čtení si určitě uvědomíte spoustu věcí, to jak působíte na koně a co mu i nevědomky předáváte, ačkoliv vám to na něm vadí. Autorka si toho všeho je moc dobře vědoma a moc hezky vše popisuje. Získáte spoustu cenných informací a užitečných rad získaných zkušenostmi a hlavně se změní váš pohled na koně. Neváhejte s přečtením, stojí to opravdu za to!
Andrea Kuchaříková
Ebook je pro mě něčím úžasným.Pomáha mi jit dál a jít si za svým snem, neztrácet naději. Mít koně pro mě neznamená jen jezdit a stále se zdokonalovat, což je také ovšem velice důležité, ale i o přátelství, důvěře a respektu ke krásnému, ušlechtilému zvířeti. Autorka je mým vzorem a děkuji ji, že mi i tímhle způsobem velice pomahá.
Lenka Tichá
,,Mně se snad i lépe hned jezdí. Ze čtení si beru dost. Jsou to dobrý rady a super obrázky."
Pavlína Lelková
,,Musím říct, že mě eBook docela namotivoval a přiměl mě stanovit si jasný cíl, který mi momentálně chybí."
Pavlína Melecká
,,Ještě jednou VELKÉ DÍKY za to, že máš trpělivost i se mnou a hlavně tu chuť a snahu mi toho tolik předat. Moc jsi mě naučila."
Marcela Procházková

Potřebujete pomoc?

Napište mi na doupovcovah@seznam.cz nebo volejte na 723 972 098.