fbpx

KDO JSEM


 

Mindset choach

Mgr.Hana Doupovcová

Od dětství se téměř denně pohybuje ve světě koní a zabývá se rozvojem jezdeckých schopností. Tvrdí, že jezdecký talent se skrývá v každém jezdci, jen je třeba ho u něj správně rozvinout.

Od dětství jsem snila o tom,… 

...že jednoho dne budu mít možnost jezdit na koni, kdy se mi zachce  ….. jednou si pořídím vlastního koně  a  naučím se jezdit tak, jako jezdci, které jsem obdivovala .....  jednoho dne vyjedu na závody a následně i zažiji pocit výhry v jezdecké soutěži...…

                                                  

A jednoho dne se to stalo, uvědomuji si, ..... splnily se mi všechny moje sny. Někdo by řekl: „asi má štěstí“…

Opravdu je to o štěstí?

Za dobu vzdělávání se jsem pochopila jednu věc,...  opravdu každý má na to, aby si své sny plnil, ale pozor, není to štěstí, které z ničeho nic přijde, ale jste to vy.

Jedině vy, váš přístup, vaše nastavení mysli, vaše odhodlání, vůle, konání, to vše a další ovlivní, nakolik budete schopni dostat se tam, kam si přejete.

Neustále jsem se vzdělávala a snažila se pochopit jakým způsobem může ovlivnit člověk sám sebe, jakým způsobem si může splnit své cíle, a naopak co mu brání jít za svými sny.

Po dokončení magisterského studia se mojí vášní stalo studium mysli a těla, tedy toho, jaký má naše myšlení, chování a vnímání dopad na náš život.

Splněné sny opravdu nejsou náhoda, ani štěstí, ale souvisí se správným nastavením myšlenkových vzorců, díky kterým je člověk schopný dosahovat cílů, které si předurčí.

 

Se zájmem o oblast sebereflexe a myšlení jsem absolvovala kurz mindset kouče a začala zkušenosti z různých školení a kurzů praktikovat v JEZDECTVÍ i v každodenním životě. Denně jsem si ověřovala, že „mindset“ opravdu funguje a v jezdectví hraje významnou roli.

 

Splnila jsem si svou misi na drezurních soutěžích, v tréninku svého koně dovedla k prvkům ST drezury a následně se začala učit jezdit bez jezdeckého vybavení. Tím se mi podařilo dopracovat k hlubšímu poznání komunikace mezi jezdcem a koněm. Dnes tyto zkušenosti předávám dál. Jsem autorkou online jezdeckých kurzů, ale především úspěšných E-knih. Dnes sebereflexe, zítra lepším jezdcemVnitřní síla jezdce, která se dostala i do podoby audio nahrávky.  Tyto knihy pomáhají jezdcům porozumět zákonům, na kterých je spolupráce jezdce a koně založena.

Nelze očekávat jezdecký úspěch beztoho aniž by ho jezdec sám sobě dovolil a mnohdy ani jezdec netuší, že ho sám sobě nedovoluje. 

 

"Jen MYSLÍCÍHO jezdce je možné naučit citlivý sed, protože jezdec musí rozumět, co cítí!" (Bent Branderup).

Zastávám názor, že především vědomého jezdce lze naučit citlivý sed. 

GALERIE

Pod odkazem MŮJ PŘÍBĚH Z JEZDECTVÍ se dočtete příběh s mým prvním koněm, který mi doslova změnil pohled na celé jezdectví, a díky kterému se pro mě stala sebereflexe a mindset nezbytnou součástí "výbavy" každého jezdce. 

CO NABÍZÍM

Koučink formou online konzultace

Řešítě jezdecké problémy, ale vzdálenost trenéra od vás je příliš velká? Nemáte nablízku nikoho, kdo by vám v této oblasti poradil? Máte problém s přilnutím, přejete si zlepšit svůj sed nebo odbourat strach, trému a další nepříjemné pocity, které občas jezdce doprovází?

Tyto problémy jezdců, ale i další lze také řešit prostřednictvím online konzultací, kde se zaměříme přímo na vás a vašeho koně, čímž získáte řešení, postřehy a tipy na zlepšení.

 

 

Více informací

Koučink v sedle

Koučink během jízdy na koni probíhá jako běžný trénink, který znáte, ale obohacený o mindset metody. Nebudeme tedy pouze řešit, jak na koni sedíte, ale především také jak během ježdění, ale i mimo něj myslíte a vnímáte své tělo a tělo koně. Nasměrujeme vaši pozornost tak, aby se vám začalo v jízdě na koni dařit podle vašich představ. 

Více informací

Elektronickou knihu Dnes sebereflexe, zítra lepším jezdcem

Jak na to, abych se v jízdě na koni zlepšoval?

Ebook odhaluje kroky, které jsou nezbytné k neustálemu posunu jezdce k jeho cílům. Čtenáře motivuje k efektivnímu tréninku, bez kterého se cesta k úspěchu neobejde.

Více informací

Elektronická kniha + audio kniha Vnitřní síla jezdce

Vnitřní síla jezdce, dílo, které jezdcům umožní dívat se na spolupráci s koněm z nadhledu. Dovede vás k hlubšímu pochopení. Zjistíte proč se občas jezdci nedaří navázat v sedle komunikaci s koněm, která do ježdění vnáší tu pravou jiskru, soulad a porozumění. Kniha vám změní nejen pohled na celé jezdectví, ale po její přečtení se život jezdců mění k lepšímu. Díky pochopení základních pravidel spojení jezdce a koně se stanete úspěšným jezdcem, kterému se v sedle i v běžném životě daří. 

Více informací

Zdarma:

 

Ebook Od bojácné amatérky k jezdeckým soutěžím - ZDARMA

Jak jsem se ke koním dostala, co mi pomohlo k prvním jezdeckým soutěžím a stále pomáhá na cestě k dalším cílům? O tom se můžete dočíst v eBooku Od bojácné amatérky k jezdeckým soutěžím Aneb jak si plnit sny nejen u koní. 

Více informací

Přednáška O sedu jezdce a jak ho zlepšovat - ZDARMA

Více informací

Přednáška Téma: BUDUJTE SI V SEDLE SEBEJISTOTU -ZDARMA

Více informací