fbpx

KDO JSEM


 

Mindset choach

Mgr.Hana Doupovcová

Téměř denně se pohybuji ve světě koní, zabývám se sebereflexí, kterou mimo jiné uplatňuji i ve vztahu ke koni a v jezdeckých dovednostech. Jsem certifikovaným mindset koučem a pomocí těchto metod praktikuji tréninky.

To, že metody mindset koučinku skvěle fungují i v jezdectví, dokazují úspěšné pokroky všech jezdců, kteří se touto cestou vydali s námi.

Od dětství jsem snila o tom,… 

...že jednoho dne budu mít možnost jezdit na koni, kdy se mi zachce  ….. jednou si pořídím vlastního koně  a  naučím se jezdit tak, jako jezdci, které jsem obdivovala .....  jednoho dne vyjedu na závody a následně i zažiji pocit výhry v jezdecké soutěži...…

                                                  

A jednoho dne se to stalo, uvědomuji si, ..... splnily se mi všechny moje sny. Někdo by řekl: „asi má štěstí“…

Opravdu je to o štěstí?

Za dobu vzdělávání se jsem pochopila jednu věc,...  opravdu každý má na to, aby si své sny plnil, ale pozor, není to štěstí, které z ničeho nic přijde, ale jste to vy.

Jedině vy, váš přístup, vaše nastavení mysli, vaše odhodlání, vůle, konání, to vše a další ovlivní, nakolik budete schopni dostat se tam, kam si přejete.

Neustále jsem se vzdělávala a snažila se pochopit jakým způsobem může ovlivnit člověk sám sebe, jakým způsobem si může splnit své cíle, a naopak co mu brání jít za svými sny.

Vystudovala jsem pedagogickou školu, ale mnohem víc, mě zaujal obor psychologie. Přesto jsem se však nakonec odbornou psychologií nezabývala a mojí vášní se stalo studium mysli a těla, tedy toho, jaký má naše myšlení a chování dopad na náš život.

Moje splněné sny opravdu nejsou náhoda, ani štěstí, ale souvisí se správným nastavením myšlenkových vzorců, díky kterým jsem nejen v jezdectví dosáhla cílů, které jsem si předurčila.

 

Se zájmem o oblast sebereflexe a myšlení jsem absolvovala kurz mindset kouče a dnes zkušenosti z různých školení a kurzů praktikuji v JEZDECTVÍ i v každodenním životě. Denně si ověřuji, že „mindset“ opravdu funguje a v jezdectví hraje významnou roli.

 

"Jen MYSLÍCÍHO jezdce je možné naučit citlivý sed, protože jezdec musí rozumět, co cítí!" (Bent Branderup).

Já tvrdím, že především vědomého jezdce lze naučit citlivý sed. 

Pod odkazem MŮJ PŘÍBĚH Z JEZDECTVÍ se dočtete příběh s mým prvním koněm, který mi doslova změnil pohled na celé jezdectví, a díky kterému se pro mě stala sebereflexe a mindset nezbytnou součástí "výbavy" každého jezdce. 

CO NABÍZÍM

Koučink formou online konzultace

Řešítě jezdecké problémy, ale vzdálenost trenéra od vás je příliš velká? Nemáte nablízku nikoho, kdo by vám v této oblasti poradil? Máte problém s přilnutím, přejete si zlepšit svůj sed nebo odbourat strach, trému a další nepříjemné pocity, které občas jezdce doprovází?

Tyto problémy jezdců, ale i další lze také řešit prostřednictvím online konzultací, kde se zaměříme přímo na vás a vašeho koně, čímž získáte řešení, postřehy a tipy na zlepšení.

 

 

Více informací

Koučink v sedle

Koučink během jízdy na koni probíhá jako běžný trénink, který znáte, ale obohacený o mindset metody. Nebudeme tedy pouze řešit, jak na koni sedíte, ale především také jak během ježdění, ale i mimo něj myslíte. Nasměrujeme vaši mysl tak, aby se vám začalo v jízdě na koni dařit podle vašich představ. 

Více informací

Elektronickou knihu

Jak na to, abych se v jízdě na koni zlepšoval?

Ebook odhaluje kroky, které jsou nezbytné k neustálemu posunu jezdce k jeho cílům. Čtenáře motivuje k efektivnímu tréninku, bez kterého se cesta k úspěchu neobejde.

Více informací

Zdarma:

 

Ebook Od bojácné amatérky k jezdeckým soutěžím - ZDARMA

Jak jsem se ke koním dostala, co mi pomohlo k prvním jezdeckým soutěžím a stále pomáhá na cestě k dalším cílům? O tom se můžete dočíst v eBooku Od bojácné amatérky k jezdeckým soutěžím Aneb jak si plnit sny nejen u koní. 

Více informací

Přednáška O sedu jezdce a jak ho zlepšovat - ZDARMA

Více informací