fbpx

E-kniha + Audiokniha

Vnitřní síla jezdce
Hana Doupovcová 2020

Dovedete si představit, že už se nikdy nebudete trápit nad jezdeckým neúspěchem a neporozuměním s koněm? Dovedete si představit, že vaše ježdění nabere jiný směr a vy se stanete úspěšným jezdcem, který rozumí každé jezdecké situaci a dokáže správně řešit konflikty, které občas mezi jezdcem a koněm nastávají?

Vnitřní síla jezdce, kniha, která jezdcům umožní dívat se na spolupráci s koněm z nadhledu.  Jaké by to bylo plně porozumět každé situaci, která vás v jezdectví potká a umět na ni reagovat tak, aby to pro vás a pro koně znamenalo krok vpřed k lepšímu?

E-kniha a audiokniha Vnitřní síla jezdce Vás dovede k hlubšímu pochopení. Zjistíte proč se občas jezdci nedaří navázat v sedle komunikaci s koněm. Naučíte se s koněm navázat energetické spojení, díky čemuž se vám otevřou dveře k jezdeckým úspěchům. 

 

Aby to jezdcům s koňmi společně fungovalo bez toho, aniž by docházelo ke konfliktům (nepozornost koně, tuhnutí, nerovnováha...) je třeba porozumět nejen fyzickému tréninku, ale také pracovat s energetickým polem, které obklopuje nejen nás, ale i koně. Energetické pole kůň vnímá mnohem intenzivněji než jakoukoliv fyzickou pobídku holení, a právě na energii se staví předpoklad toho zda se vám v sedle bude dařit či nikoliv.

 

Kniha nabízí hlubší poznání a odhaluje praktická cvičení, díky kterým může jezdec začít nový a velmi účinný trénink. Vnitřní síla jezdce byla sepsána a namluvena do podoby relaxační nahrávky. Její účelem je dovést koně i jezdce k rovnováze a harmonií. Jezdectví je především o radosti z pohybu dvou bytostí a tato radost se navrátí teprve tehdy, až jsme jako jezdci schopni pracovat s energetickým polem, jehož správné rozvinutí zajistí soulad a jemné vedení koně.  

OBSAH KNIHY

 • O autorce
 • 1. Pro všechny jezdce, s láskou
 • 2.Ty, člověk, jezdec, partner koně a strůjce svého života
 • 3. Úkolem jezdce
  + praktické cvičení
 • 4. Radost z posílení
 • 5. Cesta vnitřní síly jezdce
 • 6. Dvě těla, jedna energie
 • 7. Napojení
  + praktické cvičení
 • 8. Trénink
  + praktické cvičení
 • 9. Po spirále, která nikdy nekončí
 • 10. Trénink dělá mistra
  + praktické cvičení
 • 11. Probuzení vnitřní síly
  + praktické cvičení
 • 12. Mysl jako nástroj k pokrokům, ale i k pádům
 • 13. Rovnováha
 • Závěr
 • BONUS KE KNIZE - Jezdecký talent se skrývá v každém jezdci
  Jak v sobě rozvíjet jezdecký talent? Která cvičení pomáhají k tomuto rozvoji? Jako bonus ke knize dostanete odpovědi na tyto otázky a rozepsaná praktická cvičení vedoucí k rozvoji vašeho jezdeckého talentu.

Co vás čeká po zakoupení knihy?

Po zakoupení knihy Vám na vaši e-mailovou adresu, kterou při objednávce zadáte přijdou přístupové údaje ke knize VNITŘNÍ SÍLA JEZDCE.

Bude vám vygenerováno vaše osobní heslo, které vám umožní kdykoliv tuto knihu navštívit a pročítat kapitoly nebo poslouchat mluvenou nahrávku knihy. 

 

Kolik E-kniha a její audio nahrávka stojí?

Hodnota uvědomění, tréninkových postupů a metod, které tato kniha přináší je větší než jeden jezdecký trénink s dobrým trenérem, který v dnešní době přibližně vychází na 1000 Kč.

Kniha Vnitřní síla jezdce nestojí tísíc korun, ale je pro čtenáře a posluchače k dispozici za 490 Kč.  Už nyní tato kniha pomohla stovkám jezdců lépe si porozumět s koněm a úspěšně si plnit své jezdecké cíle i bez pomoci trenéra. 

Vnitřní síla jezdce
490 Kč
(19 EUR)
Elektronická kniha + Audiokniha + BONUS - Rozvoj jezdeckého talentu

Vy, kteří se do 30 dní po zakoupení rozhodnete, že tato kniha není pro vás a nic vám nepřinesla, napište mi o tom a já vám vrátím peníze.

Názory čtenářů a posluchačů

Co jsem poznal Hanku narostla i touha se sblížit s koňmi, projet se a něco se dozvědět. Ale po poslechnutí audio knihy Vnitřní síla jezdce jsem víc pochopil jak je kůň chytré a citlivé stvoření. Začínám si víc uvědomovat to hluboké pouto a potřebu se víc vidět, cítít a koukat do očí. Víc se díky knize učím odbourat svoje vnitřní strachy, být víc empatický. Těším se na další setkání a knihu. 🙂
Tomáš Zdražil
Moc děkuji za slova, od vás to jde vždycky z hloubky duše a dodávají energii a sílu. Ráda se ke knize vracím. Děkuji za ni a těším se na další. Poslední kapitola o talentu mě utvrzuje v tom, že talent je možná ta chuť a radost z ježdění bez zatížení toho, že si člověk nevěří a tak jezdí prostě s radostí a s láskou k sobě i ke koni. Doporučuji knihu každému jezdci, začátečníkům i ostatním jezdcům.
Alena Masopustová
Kniha Vnitřní síla jezdce mi ukázala, že se dá s koňmi pracovat i jinak a je důležité pracovat i sám na sobě. Knihu velmi doporučuji. Mohou z ní čerpat jak začátečníci, tak i zkušenější jezdci.
Anetta Neoralová

Zprávy od čtenářů a posluchačů

Milá Haničko, děkuji za krásný poslech Tvé knihy. Moc se mi líbí a souzním se vším. Bude mi letos už 50 let, což se asi někdo spletl,jelikož se vůbec tak necítím ☺ . Mam druhým rokem splněny sen osmiletou kobylku tinkera. Chodíme do přírody a pokouším se na sobě pracovat,abych se s ni co nejlépe dorozuměla,právě takto. Kniha mi určitě bude dalším vodítkem. Děkuji a přeji hodně spokojených čtenářů i posluchačů.
Soňa Trsková z Vlastibořic
Ta kniha je luuuuxxxxuuuusssnnniiii. Dává mi fakt hodně. Mám ráda ten poslech. Můžu jet pořád dokola. Lehnu, zavřu oči a poslouchám.
Pavlína
Dobré ráno Hani, děkuji Vám za krásně napsanou knihu, už delší dobu v sobě citím,že se s koněm dá pracovat i jinak než dřením a mačkáním koně na jízdárně. Před týdnem jsem si koupila koňe, když jsem ho viděla řekla jsem si: jeeee ten je pěknej,klasika... ale nebyla jsem rozhodnutá nebo jistá,že ho chci...po usednuti a rozklusání mě zavalil takové pocit štestí,které jsem cítila v břiše,že když jsem se vrátila z vyjíždky u které jsem cítila,že kůň reaguje na myšlenku jsem věděla,že ho beru. Vím,že máme před sebou ještě velký kus práce, ale Vaše kniha je pro mě velkou inspiraci a těším se až budeme “pracovat” podle ni. Přeji pěkný den a ještě jednou DIKY!
Hana
Knihu už čítam a budem čítať stále dookola a aj som si stihla aj poplakat ...mám prečítaných 6 kapitol a....to nieje len o jazdectve.... všetko so všetkým súvisí a nachádzam veľa nezodpovedaných otázok či už vo vzťahu s koňom , k tomu čím si práve prechádzame a v neposlednom rade v samej sebe.... ďakujem vám z celého srdca...
Marcela SR
Kniha je nádherná! Moc děkuji
Radka
V knize bylo přesně to, co potřebuji vědět, velice mi pomohla. Děkuji moc, otevřela jste mi oči, knížku hltám.
Lenka

Facebook:

O autorce

Hanka Doupovcová je autorkou E-knih, koučkou a aktivní jezdkyní. Ve světě jezdectví se pohybuje dvacet let a své zkušenosti sdílí s ostatními jezdci prostřednictvím přednášek, knih, online konzultací a osobních jezdeckých lekcí.

V oblasti jezdeckého sportu se věnuje drezurní disciplíně, kterou později začala rozvíjet o hlubší komunikaci s koněm a ježdění bez udidla. Pomocí metod koučinku vede jezdce k úspěchu a zároveň dbá na to, aby během této cesty nedocházelo k narušení rovnováhy mezi jezdcem a koněm.

Tvrdí, že jezdecký talent se skrývá v každém jezdci, jen je třeba ho u něj správně rozvinout.