fbpx

E-kniha + Audiokniha

Vnitřní síla jezdce
Hana Doupovcová 2020

Dovedete si představit, že už se nikdy nebudete trápit nad jezdeckým neúspěchem a neporozuměním s koněm? Dovedete si představit, že vaše ježdění nabere jiný směr a vy se stanete úspěšným jezdcem, který rozumí každé jezdecké situaci a dokáže správně řešit konflikty, které občas mezi jezdcem a koněm nastávají?

Vnitřní síla jezdce, kniha, která jezdcům umožní dívat se na spolupráci s koněm z nadhledu.  Jaké by to bylo plně porozumět každé situaci, která vás v jezdectví potká a umět na ni reagovat tak, aby to pro vás a pro koně znamenalo krok vpřed k lepšímu?

E-kniha a audiokniha Vnitřní síla jezdce Vás dovede k hlubšímu pochopení. Zjistíte proč se občas jezdci nedaří navázat v sedle komunikaci s koněm. Naučíte se s koněm navázat energetické spojení, díky čemuž se vám otevřou dveře k jezdeckým úspěchům. 

 

Aby to jezdcům s koňmi společně fungovalo bez toho, aniž by docházelo ke konfliktům (nepozornost koně, tuhnutí, nerovnováha...) je třeba porozumět nejen fyzickému tréninku, ale také pracovat s energetickým polem, které obklopuje nejen nás, ale i koně. Energetické pole kůň vnímá mnohem intenzivněji než jakoukoliv fyzickou pobídku holení, a právě na energii se staví předpoklad toho zda se vám v sedle bude dařit či nikoliv.

 

Kniha nabízí hlubší poznání a odhaluje praktická cvičení, díky kterým může jezdec začít nový a velmi účinný trénink. Vnitřní síla jezdce byla sepsána a namluvena do podoby relaxační nahrávky. Její účelem je dovést koně i jezdce k rovnováze a harmonií. Jezdectví je především o radosti z pohybu dvou bytostí a tato radost se navrátí teprve tehdy, až jsme jako jezdci schopni pracovat s energetickým polem, jehož správné rozvinutí zajistí soulad a jemné vedení koně.  

OBSAH KNIHY

 • O autorce
 • 1. Pro všechny jezdce, s láskou
 • 2.Ty, člověk, jezdec, partner koně a strůjce svého života
 • 3. Úkolem jezdce
  + praktické cvičení
 • 4. Radost z posílení
 • 5. Cesta vnitřní síly jezdce
 • 6. Dvě těla, jedna energie
 • 7. Napojení
  + praktické cvičení
 • 8. Trénink
  + praktické cvičení
 • 9. Po spirále, která nikdy nekončí
 • 10. Trénink dělá mistra
  + praktické cvičení
 • 11. Probuzení vnitřní síly
  + praktické cvičení
 • 12. Mysl jako nástroj k pokrokům, ale i k pádům
 • 13. Rovnováha
 • Závěr
 • BONUS KE KNIZE - Jezdecký talent se skrývá v každém jezdci
  Jak v sobě rozvíjet jezdecký talent? Která cvičení pomáhají k tomuto rozvoji? Jako bonus ke knize dostanete odpovědi na tyto otázky a rozepsaná praktická cvičení vedoucí k rozvoji vašeho jezdeckého talentu.

Co vás čeká po zakoupení knihy?

Po zakoupení knihy Vám na vaši e-mailovou adresu, kterou při objednávce zadáte přijdou přístupové údaje ke knize VNITŘNÍ SÍLA JEZDCE.

Bude vám vygenerováno vaše osobní heslo, které vám umožní kdykoliv tuto knihu navštívit a pročítat kapitoly nebo poslouchat mluvenou nahrávku knihy. 

 

Kolik E-kniha a její audio nahrávka stojí?

Hodnota uvědomění, tréninkových postupů a metod, které tato kniha přináší je větší než jeden jezdecký trénink s dobrým trenérem, který v dnešní době přibližně vychází na 1000 Kč.

Kniha Vnitřní síla jezdce nestojí tísíc korun, ale je pro čtenáře a posluchače k dispozici za 490 Kč.  Už nyní tato kniha pomohla stovkám jezdců lépe si porozumět s koněm a úspěšně si plnit své jezdecké cíle i bez pomoci trenéra. 

Vnitřní síla jezdce
490 Kč
(19 EUR)
Elektronická kniha + Audiokniha + BONUS - Rozvoj jezdeckého talentu

Vy, kteří se do 30 dní po zakoupení rozhodnete, že tato kniha není pro vás a nic vám nepřinesla, napište mi o tom a já vám vrátím peníze.

Audio ukázka

VNITŘNÍ SÍLA JEZDCE

UPOZORNĚNÍ!!Tato ukázka slouží jako relaxace. Nepouštějte si ji, dokud nebudete mít prostor ke klidnému poslechu ve sluchátkách! Před poslechem si nejdříve vytvořte podmínky. Najděte si vhodné místo, kde vás nebude nikdo rušit. Vezměte si sluchátka a poslech si užijte jako formu relaxace. Audio ukázka je vytvořena tak, aby během ní posluchač přecházel do stavu alfa, což je relaxovaný stav těla a mysli. Ihned po kliknutí na tlačítko ZAHÁJIT POSLECH se začne přehrávat šestá kapitola z knihy VNITŘNÍ SÍLA JEZDCE. Tuto kapitolu si zde můžete poslechnout ZDARMA

Názory čtenářů a posluchačů

Co jsem poznal Hanku narostla i touha se sblížit s koňmi, projet se a něco se dozvědět. Ale po poslechnutí audio knihy Vnitřní síla jezdce jsem víc pochopil jak je kůň chytré a citlivé stvoření. Začínám si víc uvědomovat to hluboké pouto a potřebu se víc vidět, cítít a koukat do očí. Víc se díky knize učím odbourat svoje vnitřní strachy, být víc empatický. Těším se na další setkání a knihu. 🙂
Tomáš Zdražil
Moc děkuji za slova, od vás to jde vždycky z hloubky duše a dodávají energii a sílu. Ráda se ke knize vracím. Děkuji za ni a těším se na další. Poslední kapitola o talentu mě utvrzuje v tom, že talent je možná ta chuť a radost z ježdění bez zatížení toho, že si člověk nevěří a tak jezdí prostě s radostí a s láskou k sobě i ke koni. Doporučuji knihu každému jezdci, začátečníkům i ostatním jezdcům.
Alena Masopustová
Kniha Vnitřní síla jezdce mi ukázala, že se dá s koňmi pracovat i jinak a je důležité pracovat i sám na sobě. Knihu velmi doporučuji. Mohou z ní čerpat jak začátečníci, tak i zkušenější jezdci.
Anetta Neoralová

Zprávy od čtenářů a posluchačů

Milá Haničko, děkuji za krásný poslech Tvé knihy. Moc se mi líbí a souzním se vším. Bude mi letos už 50 let, což se asi někdo spletl,jelikož se vůbec tak necítím ☺ . Mam druhým rokem splněny sen osmiletou kobylku tinkera. Chodíme do přírody a pokouším se na sobě pracovat,abych se s ni co nejlépe dorozuměla,právě takto. Kniha mi určitě bude dalším vodítkem. Děkuji a přeji hodně spokojených čtenářů i posluchačů.
Soňa Trsková z Vlastibořic
Ta kniha je luuuuxxxxuuuusssnnniiii. Dává mi fakt hodně. Mám ráda ten poslech. Můžu jet pořád dokola. Lehnu, zavřu oči a poslouchám.
Pavlína
Dobré ráno Hani, děkuji Vám za krásně napsanou knihu, už delší dobu v sobě citím,že se s koněm dá pracovat i jinak než dřením a mačkáním koně na jízdárně. Před týdnem jsem si koupila koňe, když jsem ho viděla řekla jsem si: jeeee ten je pěknej,klasika... ale nebyla jsem rozhodnutá nebo jistá,že ho chci...po usednuti a rozklusání mě zavalil takové pocit štestí,které jsem cítila v břiše,že když jsem se vrátila z vyjíždky u které jsem cítila,že kůň reaguje na myšlenku jsem věděla,že ho beru. Vím,že máme před sebou ještě velký kus práce, ale Vaše kniha je pro mě velkou inspiraci a těším se až budeme “pracovat” podle ni. Přeji pěkný den a ještě jednou DIKY!
Hana
Knihu už čítam a budem čítať stále dookola a aj som si stihla aj poplakat ...mám prečítaných 6 kapitol a....to nieje len o jazdectve.... všetko so všetkým súvisí a nachádzam veľa nezodpovedaných otázok či už vo vzťahu s koňom , k tomu čím si práve prechádzame a v neposlednom rade v samej sebe.... ďakujem vám z celého srdca...
Marcela SR
Kniha je nádherná! Moc děkuji
Radka
V knize bylo přesně to, co potřebuji vědět, velice mi pomohla. Děkuji moc, otevřela jste mi oči, knížku hltám.
Lenka

E-kniha a audio kniha Vnitřní síla jezdce bude k dispozici k zakoupení do konce července, poté bude její prodej ukončen. Těm, kteří si knihu zakoupí včas, zůstane přístup ke knize napořád. Ostatní zájemci již po termínu nebudou moci dál zasílat nové objednávky. 

O autorce

Hanka Doupovcová je autorkou E-knih, koučkou a aktivní jezdkyní. Ve světě jezdectví se pohybuje dvacet let a své zkušenosti sdílí s ostatními jezdci prostřednictvím přednášek, knih, online konzultací a osobních jezdeckých lekcí.

V oblasti jezdeckého sportu se věnuje drezurní disciplíně, kterou později začala rozvíjet o hlubší komunikaci s koněm a ježdění bez udidla. Pomocí metod koučinku vede jezdce k úspěchu a zároveň dbá na to, aby během této cesty nedocházelo k narušení rovnováhy mezi jezdcem a koněm.

Tvrdí, že jezdecký talent se skrývá v každém jezdci, jen je třeba ho u něj správně rozvinout.