fbpx

E-kniha + Audiokniha


Dovedete si představit, že už se nebudete trápit nad jezdeckým neúspěchem? Že už nebude třeba zažívat tíživé pocity, kdy vám kůň nerozumí a vy nerozumíte jemu? Stává se vám, že se stále vracíte ke starým chybám, které vám brání plnit si své jezdecké cíle? 

Vnitřní síla jezdce, kniha, která jezdcům umožní dívat se na spolupráci s koněm z nadhledu.  Jaké by to bylo plně porozumět každé situaci, která vás v jezdectví potká a umět na ni reagovat tak, aby to pro vás a pro koně znamenalo krok vpřed k lepšímu?

Kniha Vnitřní síla jezdce Vás dovede k hlubšímu pochopení. Zjistíte proč se občas jezdci nedaří navázat v sedle komunikaci s koněm. Naučíte se s koněm navázat energetické spojení, díky čemuž se vám otevřou dveře k jezdeckým úspěchům. 

 

Aby to jezdcům s koňmi společně fungovalo bez toho, aniž by docházelo ke konfliktům (nepozornost koně, tuhnutí, nerovnováha...) je třeba porozumět nejen fyzickému tréninku, ale také pracovat s energetickým polem, které obklopuje nejen nás, ale i koně. Energetické pole kůň vnímá mnohem intenzivněji než jakoukoliv fyzickou pobídku holení, a právě na energii se staví předpoklad toho zda se nám v sedle bude dařit či nikoliv.

 

Kniha nabízí hlubší poznání a odhaluje praktická cvičení, díky kterým může jezdec začít nový a velmi účinný trénink. Vnitřní síla jezdce byla sepsána a namluvena do podoby relaxační nahrávky. Její účelem je dovést koně i jezdce k rovnováze a harmonií. Jezdectví je především o radosti z pohybu dvou bytostí a tato radost se navrátí teprve tehdy, až jsme jako jezdci schopni pracovat s energetickým polem, jehož správné rozvinutí zajistí soulad a jemné vedení koně.  

Vnitřní síla jezdce
470 Kč
Elektronická kniha + Audiokniha

Vy, kteří se do 30 dní po zakoupení rozhodnete, že tato kniha není pro vás a nic vám nepřinesla, napište mi o tom a já vám vrátím peníze.

OBSAH KNIHY

 • O autorce
 • 1. Pro všechny jezdce, s láskou
 • 2.Ty, člověk, jezdec, partner koně a strůjce svého života
 • 3. Úkolem jezdce
 • 4. Radost z posílení
 • 5. Cesta vnitřní síly jezdce
 • 6. Dvě těla, jedna energie
 • 7. Napojení
 • 8. Trénink
 • 9. Po spirále, která nikdy nekončí
 • 10. Trénink dělá mistra
 • 11. Probuzení vnitřní síly
 • 12. Mysl jako nástroj k pokrokům, ale i k pádům
 • 13. Rovnováha
 • Závěr

Co vás čeká po zakoupení knihy?

Po zakoupení knihy Vám na vaši e-mailovou adresu, kterou při objednávce zadáte přijdou přístupové údaje ke knize VNITŘNÍ SÍLA JEZDCE.

Bude vám vygenerováno vaše osobní heslo, které vám umožní kdykoliv tuto knihu navštívit a pročítat kapitoly nebo poslouchat mluvenou nahrávku knihy.  

 

Audio ukázka

VNITŘNÍ SÍLA JEZDCE

UPOZORNĚNÍ!!Tato ukázka slouží jako relaxace. Nepouštějte si ji, dokud nebudete mít prostor ke klidnému poslechu ve sluchátkách! Před poslechem si nejdříve vytvořte podmínky. Najděte si vhodné místo, kde vás nebude nikdo rušit. Vezměte si sluchátka a poslech si užijte jako formu relaxace. Ihned po kliknutí na tlačítko ZAHÁJIT POSLECH se začne přehrávat šestá kapitola z knihy VNITŘNÍ SÍLA JEZDCE. Tuto kapitolu si zde můžete poslechnout ZDARMA

Názory čtenářů a posluchačů

Co jsem poznal Hanku narostla i touha se sblížit s koňmi, projet se a něco se dozvědět. Ale po poslechnutí audio knihy Vnitřní síla jezdce jsem víc pochopil jak je kůň chytré a citlivé stvoření. Začínám si víc uvědomovat to hluboké pouto a potřebu se víc vidět, cítít a koukat do očí. Víc se díky knize učím odbourat svoje vnitřní strachy, být víc empatický. Těším se na další setkání a knihu. 🙂
Tomáš Zdražil
Kniha Vnitřní síla jezdce mi ukázala, že se dá s koňmi pracovat i jinak a je důležité pracovat i sám na sobě. Knihu velmi doporučuji. Mohou z ní čerpat jak začátečníci, tak i zkušenější jezdci.
Anetta Neoralová

Zprávy od čtenářů a posluchačů

Milá Haničko, děkuji za krásný poslech Tvé knihy. Moc se mi líbí a souzním se vším. Bude mi letos už 50 let, což se asi někdo spletl,jelikož se vůbec tak necítím ☺ . Mam druhým rokem splněny sen osmiletou kobylku tinkera. Chodíme do přírody a pokouším se na sobě pracovat,abych se s ni co nejlépe dorozuměla,právě takto. Kniha mi určitě bude dalším vodítkem. Děkuji a přeji hodně spokojených čtenářů i posluchačů.
Soňa Trsková z Vlastibořic
Knihu už čítam a budem čítať stále dookola a aj som si stihla aj poplakat ...mám prečítaných 6 kapitol a....to nieje len o jazdectve.... všetko so všetkým súvisí a nachádzam veľa nezodpovedaných otázok či už vo vzťahu s koňom , k tomu čím si práve prechádzame a v neposlednom rade v samej sebe.... ďakujem vám z celého srdca...
Marcela SR

O autorce

Hanka Doupovcová je autorkou E-knih, koučkou a aktivní jezdkyní. Ve světě jezdectví se pohybuje dvacet let a své zkušenosti sdílí s ostatními jezdci prostřednictvím přednášek, knih, online konzultací a osobních jezdeckých lekcí.

V oblasti jezdeckého sportu se ji stala blízkou drezurní disciplína, kterou později začala rozvíjet o hlubší komunikaci s koněm a ježdění bez udidla. Tvrdí, že jezdecký talent se skrývá v každém jezdci, jen je třeba ho u něj správně rozvinout.