fbpx

Online Kurz jezdectví se zaměřením na drezurní trénink a porozumění s koněm

Oslnila vás především drezura, ale potýkáte se s problémy, kterými mohou být například špatný sed a nedostatečné působení na koně sedem, problémy s přilnutím, s uvolněním a s porozuměním mezi vámi a koněm nebo vás v jezdectví doprovází strach a tréma?

Máte pocit, že jezdíte už dlouhé roky, ale nikam jste se neposunuli?

V kurzu se naučíme, jak tyto nedostatky odbourat a co dělat proto, aby se vám v jezdectví dařilo, aby se zlepšil váš sed, s koněm jste si lépe porozuměli a vaše ježdění nabralo ten správný směr.

 

 

Co vás v kurzu čeká?

 8 ROZSÁHLÝCH LEKCÍ NA TÉMA:

 

1. SÁM SOBĚ TRENÉREM 

Jak se jako jezdec naučit efektivně trénovat, aniž byste museli denně navštěvovat trenéra se dozvíte právě v této lekci. Lekce vás naučí strategickému plánování a sebereflexi, díky které už nikdy nebudete stát na místě a v sedle se budete neustále zlepšovat. 

2. ZABIJ STRACH, POCHYBY A NEJISTOTU

Kdo z nás nikdy nepocítil v sedle strach, pochyby nebo nejistotu? Pravdou je, že tyhle negativní pocity často jezdcům překáží v jejich rozvoji a brání jim v návázání hlubšího vztahu s koněm a tedy i v souladu během ježdění. 

3. OBJEV SILNÉ STRÁNKY TVÉ I TVÉHO KONĚ

Nenechte se odradit. Každý máme své silné i slabé stránky, je jen na vás jak je uchopíte a zda je dokážete správným tréninkem přetvořit tak, aby jste i vy a váš kůň byli sladěnou drezurní dvojicí. 

4. STAŇ SE DREZURNÍM JEZDCEM A TVŮJ KŮŇ SE STANE DREZURNÍM KONĚM 

Co k drezuře patří a nemělo by chybět ani během tréninku doma? Možná vás to překvapí, ale tohle s ježděním opravdu souvisí.

5. ZLEPŠI SVŮJ SED

Tady snad ani není co dodat. Práce se sedem je otázkou celoživotního vzdělávání a vždy je něco, co můžete v této oblasti zlepšit, abyste dosáhli většího souladu s koněm a vaše pomůcky sedem byly od díváka téměř neviditelné. 

6. EFEKTIVNÍ TRÉNINK DREZURNÍHO JEZDCE

Z čeho se skládá jedna taková lekce a jak vlastně trénovat, aby docházelo k posílení a osvalení koně, ale zároveň se zachovalo i zdráví a uvolnění? Co dělat proto, aby každá lekce přinášela ovoce v podobě dalších pokroků a nových cílů, které budete s každým dalším tréninkem naplňovat? Tohle vše zjistíme v sekci číslo šest. 

7. PŘÍPRAVA NA DREZURNÍ SOUTĚŽE OD Z DO S

Tady už se podíváme na drezurní obdelník, ať už v podobě hobby závodů, či oficiálních, pokud budete chtít své nasbírané zkušenosti vyvézt do světa (třeba i do vedlejší obce:)), je zapotřebí se seznámit s obdelníkem a jednotlivými prvky v drezurních soutěžích, tohle nás čeká právě v části sedm. 

8. DEN SOUTĚŽE

Na co byste nikdy neměli v den soutěže zapomenout a co dělat proto, aby se vám závody co nejlépe vydařily se v tomto kurzu naučíme v poslední lekci číslo osm. 

 

 

Každá lekce zahrnuje video přednášky na dané téma, text k danému tématu a úkol. Kurz je postavený tak, abyste se díky postupnému procházení těmito lekcemi v sedle zlepšovali, jelikož vám kurz odhalí podstatné kroky vedoucí k jezdeckému úspěchu, za který nepochybně považujeme zlepšení vašeho sedu, zlepšení jezdeckých dovedností a nástup hlubší komunikace s koněm.

Zaměřujeme se zde především na rozvoj jezdce, který následně díky teorii získané v kurzu mnohem snáz a mnohem efektivněji využívá a rozvíjí své praktické dovednosti v oblasti jezdectví.

Avšak ani poslední lekcí vzdělávání nekončí. Kurz nabízí dlouhodobou spolupráci, možnost konzultací videonahrávek a další bonusy. 

 

Kdo kurz vede?

Hanka Doupovcová

je autorkou E-knih, koučkou a aktivní jezdkyní. Ve světě jezdectví se pohybuje dvacet let a své zkušenosti sdílí s ostatními jezdci prostřednictvím přednášek, knih, online konzultací a osobních jezdeckých lekcí. V oblasti jezdeckého sportu se ji stala blízkou drezurní disciplína, kterou později začala rozvíjet o hlubší komunikaci s koněm a ježdění bez udidla. Tvrdí, že jezdecký talent se skrývá v každém jezdci, jen je třeba ho u něj správně rozvinout.

Co zakoupením kurzu získáte?

 

Zakoupením kurzu získáte přístup do online sekce, kde najdete osum témat, čtrnáct video přednášek, jejichž cílem je udělat z každého účastníka jezdce, kterému se bude dařit plnit si své jezdecké cíle a postupně dosahovat větší harmonie a souladu se svým koněm.

Kurz je určený především pro jezdce, kteří se chtějí věnovat drezuře, ať už jen jako pro radost, jako hobby jezdec nebo mají zájem se oficiálně účastnit drezurních soutěží. Zároveň je ale i dobrou volbou pro jezdce jiných disciplín, kteří se chtějí v sedle zlepšit a zaměřit se na přiježděnost koně.

 Zakoupením získáte neomezený přístup do kurzu, můžete se kurzem pohybovat dle vlastního tempa a kdykoliv se k jednotlivým lekcím vrátit. 

Také zde najdete sekci podbory profesionálního kouče, která vám zůstane po celou dobu od zakoupení kurzu.

 

 

Cena kurzu
cena zahrnuje, neomezený přístup do online vzdělávací sekce, online konzultace, podporu profesionálního kouče, pro některé členy i bonus
3 200 Kč

Pro nás je důležitá především vaše spokojenost s kurzem a pokud po vstoupení do kurzu zjistíte, že není vhodný pro vás, bez váhání vám vrátíme peníze. Nemáte tedy co ztratit. 

Vaše splněné jezdecké cíle a sny jsou pro náš kurz prioritou. 

Pokud víte, že tohle je právě pro vás, tak se na vás těšíme uvnitř kurzu.

 

Součástí kurzu jsou i online konzultace

 

Pomocí online konzultace se mimo jiné zaměřujeme na konkrétní běžně se vyskytující jezdecké problémy, kterými jsou například:

- problémy s přilnutím

- špatný sed jezdce

- strach či tréma jezdce

- neporozumění mezi vámi a koněm

 

Konzultace mi pomohla ukázat cíl a hlavně si uvědomit co chci. Překvapil mě milý přístup ke všem případným komplikacím co se jezdectví týče a mile mě překvapilo že jste mě nezasypala odbornými informacemi a pořád jste se snažila mi vysvětlit problémy v praxi, což mi přijde nejvíce přínosné. Celkově mi tento nápad přišel skvělý a oceňuji vaši snahu nám všem, kteří pracujeme bez trenéra pomoci. Děkuji
Majra Poděbradská
Konzultace je určitě přínosem. Díky moc za Vaše povzbudivá slova.
Lenka Jedličková
Za mě kurz super!!!! Všem kdo chtějí být lepší a prohloubit svůj vztah s koňem doporučuji!!!
Lenka Palečková
Já jsem s konzultací určitě velice spokojená. Vyzkoušela jsem ten uvolněný sed, nohy spustit dolů a zatížit hodně pánev. No první ježdění bylo fakt luxus. Dlouho jsem se fakt takhle nesvezla. Já tedy byla moc spokojená. Tady u nás to není s kým konzultovat.
Pavlína Lelková
Hanka a Maurice

 

Kurz jezdectví
3 200 Kč

Nejste si jistí, zda je kurz pro vás a chcete více poznat naši práci? Sledujte každý čtvrtek pravidelný příspěvek v naší facebook skupině, který pomáhá a motivuje jezdce na jejich cestě k jezdeckým cílům. Klikněte na tlačítko níže a přidejte se zdarma do naší skupiny plné postřehů, podpory a pozitivních lidí.