fbpx

Jak se stát jezdcem s citlivým sedem, který svého koně vede k souladu a hlubšímu porozumění?

Máte pocit, že to v sedle ještě není ono? Nedaří se vám s koněm efektivně komunikovat a hledáte cestu, která povede k většímu souladu a vzájemnému porozumění?

V tomto online kurzu se naučíme, jak pracovat se svým tělem a co dělat proto, aby nastal soulad a váš sed se stal účinným prostředkem v komunikaci s vašim koněm. 

Co v kurzu naleznete?

V tomto kurzu sdílím ty nejpodstatnější kroky, které pomáhají jezdcům upravit si svůj sed a dále ho zlepšovat.

Zlepšení sedu se nedostaví během mávnutí kouzelného proutku, ale vyžaduje práci jezdce na sobě. Nečekejte tedy rychlý návod, jak se perfektně v sedle usadit a tím si už navždy zajistit vyrovnaný sed. 

Práce na zlepšení sedu zahrnuje jak fyzickou, tak psychickou oblast jezdce, a především ta fyzická vyžaduje pro začátek investici vašeho času a odhodlání.  

Kurzem si můžete projít dle vlastního tempa a je jen na vás kolik času budete chtít své změně věnovat. Naleznete zde podstatné informace a doporučení pro praktické cvičení, které můžete následně zkoušet v sedle a začít tak ihned budovat hlubší porozumění mezi vámi a koněm. 

 

 

 

Jak vám tento kurz pomůže zlepšit sed?

Učí vás převzít zodpovědnost za sebe a stát se lídrem, stát se jezdcem, který je schopný vést si své tréninky tak, aby byly efektivní a neustále vás posouvaly vpřed. 

SEBEVZDĚLÁVÁNÍ

Nikdy se nebudete bez pomoci trenéra zlepšovat, pokud nebudete v jezdectví dostatečně vzdělaní. Jak chcete dělat sebereflexi a hodnotit, zda s koněm pracujete správně, když nemáte povědomí o tom, co je pro vás a pro koně dobré?

Čím více se budete vzdělávat a učit od zkušenějších, čerpat jejich postřehy a rady, tím rychleji budete schopni stát se jedním z nich. 

VNÍMÁNÍ TĚLA

Se vzrůstající vnímavostí těla dokážete výrazně zlepšit svůj sed. Jestli je něco, co mi pomohlo posunout se až ke cvikům ST drezúry, tak to byla právě práce na mém sedu.

Nikdy tuhle oblast nepodceňujte! Jestli z vás něco udělá dobrého jezdce, který si s koněm porozumí, tak je to právě váš sed a prohloubení vnímavosti těla.

Především tohle se v kurzu učíme.

 

Nemusíte hledat dokonalé koně a nejlepší trenéry, ale prohlubte vnímavost k vašemu koni, zaměřte se na dobrou péče o něj a PRÁCI NA SOBĚ, díky které se budete posouvat stále dál k hlubšímu porozumění a souladu se svým koněm a následně v ježdění můžete dokázat i to, co se vám zpočátku jevilo nemožné.

autorka kurzu během bezudidlového tréninku

Zapracujte na svém sedu a staňte se tak pro svého koně lepším jezdcem, který s ním dokáže komunikovat prostřednictvím nepatrných signálů těla, myšlenky a energie.

Cena kurzu: 499 Kč 

 

Kurz zahrnuje pět video přednášek, psaný text a úkoly, díky kterým se postupně dopracujete k lepšímu sedu již během jednoho měsíce.